Hakkımızda

Hakkımızda

1991 yılında perakende mağazacılık ile ev tekstili sektöründe hizmet vermeye başladık. 1996 yılında Sultanhamam’da toptancılığa geçiş yaptık. Kısa zamanda büyüyüp gelişerek 2002 yılında Bursa’da kurmuş olduğumuz fabrikamızda iplik ve tül-perde üretimine başladık. 2008 yılında İstanbul’da inşa ettiğimiz yeni fabrika binamıza taşınarak üretim bandımızı buraya taşıdık ve ilave ettiğimiz yeni makinalarla kapasitemizi arttırdık. 2009 yılında ise tül ve perde üretimine ilave olarak aksesuar ve zebra – stor imalatına da başlayarak üretim ağımızı genişlettik.

2000 m2 alana sahip depomuzda, satışa sunduğumuz tüm ürünlerin stoğunu tutarak müşterilerimizin taleplerini anında karşılamaya gayret etmekteyiz. Top olarak sattığımız havuz ürünlerinin yanı sıra, bayilerimize dağıtmış olduğumuz kartela setlerimizdeki ürünlerimizden kesim hizmeti de vermekteyiz. Zengin zebra – stor setimizden müşterilerimiz vermiş olduğu her bir siparişi, kalite kontrolünü de yaparak 2 gün içerisinde sevk etmekteyiz.

Dünyanın bir çok ülkesindeki yabancı müşterilerimizin tül – perde ve zebra – stor siparişlerini en kısa süre içerisinde hazırlayarak ihracatını gerçekleştirmekte ve böylece ülkemizin ihracatına katkı sağlamaktayız.

Sancak Tekstil

Markalarımız

Faaliyet alanlarımızı genişleterek sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.